Mag uw zieke werknemer zijn firmawagen houden?

Mag uw zieke werknemer zijn firmawagen houden? Artikel
864

In principe moet een langdurig zieke werknemer na de periode van gewaarborgd loon zijn bedrijfswagen inleveren.

In principe moet een langdurig zieke werknemer na de periode van gewaarborgd loon zijn bedrijfswagen en andere extralegale voordelen inleveren.

Als werkgever mag u in bepaalde situaties ook de betaling van de premies van de groepsverzekering stopzetten.
PartenaHR raadt aan een helder beleid over deze zaken op papier te zetten en goed te communiceren.

Meer in het artikel "Heeft een langdurig zieke werknemer nog recht op extralegale voordelen?" (PartenaHR)
 

OVER DE AUTEUR

We Assist You

We Assist You

Jouw comment

Log in om een comment toe te voegen

E-mailadres niet geverifieerd

Nog geen lid? Maak jouw profiel aan.

Recente comments